niedziela, 14 września 2014

"Do pracy rodacy ..."

"Wszystko co dobre szybko się kończy". Właśnie wróciłem z kilkunastodniowego urlopu, którego wyczekiwałem jak mało czego. Wspólnie z żoną spędziliśmy kilka dni na objazdowym wypadzie do Turcji. Przejechaliśmy ok. 3 000 km, obejrzeliśmy wiele interesujących miejsc historycznych i przyrodniczych. Jednym słowem wyjazd bardzo udany. W Turcji byliśmy po raz pierwszy i obydwoje jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Z pewnością wrócimy tam jeszcze nie raz. Z całego serca polecam wszystkim ... nie będziecie żałować. 

ps. Od jutra znów powrót do szarej rzeczywistości - dom - praca; praca - dom, a w międzyczasie przygotowanie do wykładu, który będę miał przyjemność wygłosić 27 września 2014 roku podczas 2. aukcji numizmatycznej firmy Bereska Numizmatyka pt "Jak świadomie budować kolekcję numizmatyczną". Jeśli macie jakieś sugestie, co wg was powinno znaleźć się w tym wykładzie, piszcie w komentarzach. 


1 komentarz:

  1. Ja bym chętnie posłuchał o poszczególnych etapach budowania kolekcji, o znaczeniu literatury dla numizmatyka i o prezentowaniu i przechowywaniu naszych kolekcji ;)

    OdpowiedzUsuń